Grožiui

2016 Lapkričio 7 - Gruodžio 4 d.
Akcija vyksta: IKI

Gali turėti viską!

Pirk bent vieną akcijoje dalyvaujantį P&G produktą, registruokis ir laimėk net tris telefonus iPHONE 7!

Gali turėti viską!
Laimėtojai

Sveikiname žaidimo „Gali turėti viską!“ laimėtojus!

Mobiliuosius telefonus „iPhone 7“laimėjo:

 Tomas Abukaitis

Rimas Matusevičius

Monika Beneviciute

Laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai per 5 darbo dienas nuo laimėtojų išrinkimo datos. Su laimėtojais susisieksime telefono numeriais, kuriais jie registravosi akcijoje.

Taisyklės

AKCIJOS TAISYKLĖS

Bendrosios sąlygos

Akcijos organizatorius – UAB „Partizanas“, į.k. 300065271, adresas Švitrigailos 11B, Vilnius.

Akcija vyksta nuo 2016 lapkričio 7d. iki gruodžio 4 d. visose Lietuvos Respublikos teritorijoje esančiose parduotuvėse IKI ir IKI Express.

Loterijoje gali dalyvauti visi pilnamečiai Lietuvos Respublikos rezidentai.

Prizų fondas

Trys išmanieji telefonai iPhone 7.

Akcijos vykdymo procedūra, dalyvavimo sąlygos 

Norėdamas dalyvauti akcijoje, IKI arba IKI Express parduotuvėse asmuo turi įsigyti bent vieną  „Gali turėti viską“ akcijoje dalyvaujantį produktą.

Norint laimėti vieną iš prizų, reikia registruotis puslapyje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt/" www.protingaspasirinkimas.lt. Būtina išsaugoti pirkimo kvitą iki akcijos pabaigos.

Akcijoje dalyvaujantys produktai:

Head&Shoulders, Discreet, Naturella, Aussie, Londa, Wella, Safeguard, Always, Old Spice, Gillette, Venus, Oral B, Blend a med prekių ženklais pažymėtos prekės.

 Kiekvienas dalyvis turi teisę registruotis neribotą kiekį kartų, tačiau su tuo pačiu kvitu galima registruotis tik vieną kartą.

Laimėtojai burtų keliu  išrenkami iki 2016 m. gruodžio 9d.

Prizai į pinigus nekeičiami.

Laimėtojai, nepasinaudoję laimėjimu ar jų suteikiamomis teisėmis nustatytomis sąlygomis ir terminais, praranda teisę į prizą.

Organizatorius neatsako, jei galimybėms pasinaudoti prizu ar jo suteikiamomis teisėmis sutrukdo laimėtojo asmeninės ar kitaip su juo susijusios aplinkybės. Minėtais atvejais jokie laimėtojo nuostoliai bei nepanaudoto laimėjimo vertė nekompensuojami.

Laimėtojai bus paskelbti internetinėje svetainėje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt/" www.protingaspasirinkimas.lt .

Laimėtojai apie laimėjimą bus informuoti asmeniškai per 5 darbo dienas nuo laimėtojų išrinkimo datos. Su laimėtojais susisieksime telefono numeriais, kuriais jie registravosi akcijoje.

Pirkimo kvitus būtina išsaugoti iki prizo atsiėmimo dienos.

Dalyvio išlaidos, susijusios su dalyvavimu loterijoje 

Akcijos dalyviui tenka bet kokios jo išlaidos, susijusios su prizo atsiėmimu ir su tolesniu prizo naudojimu.

 Akcijos dalyviui tenka bet kokios kitos išlaidos, priklausančios nuo asmeninės akcijos dalyvio situacijos.

Visi su laimėjimu susiję privalomi valstybiniai mokesčiai, jei tokių būtų, bus sumokėti loterijos užsakovo.

Skundų nagrinėjimo tvarka 

Skundas dėl akcijos sąlygų pažeidimo turi būti pareikštas raštu, nurodant nusiskundimus ir argumentus, pridedant reikiamus dokumentus ir jų kopijas su skundo nuoroda. Jis turi būti siunčiamas UAB „Partizanas“, adresas Švitrigailos 11B, Vilnius arba el. paštu ausra@partizanas.lt iki 2016 m. gruodžio 30 d. Loterijos organizatoriai peržiūri pretenziją ir per 30 dienų pateikia savo atsakymą.

Kitos sąlygos

Organizatorius neatsakingas už bet kokias dalyvio asmenines išlaidas, susijusias su dalyvavimu akcijoje, taip pat neatsakingas už akcijos prizus suteikiančių asmenų paslaugų suteikimą ir/ar kokybę.

Prizo vertė jokiais atvejais neišmokama grynaisiais ir nekeičiama į kitas prekes.

Akcijoje negali dalyvauti UAB „Palink“, UAB „Sanitex“, UAB „Partizanas“ ir „Procter & Gamble“ darbuotojai bei jų šeimų nariai. 

Organizatorius pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles ir sąlygas bei įsipareigoja apie tai informuoti internetinėje svetainėje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt/" www.protingaspasirinkimas.lt.

Su visais terminais ir sąlygomis galite susipažinti tinklalapyje  HYPERLINK "http://www.protingaspasirinkimas.lt" www.protingaspasirinkimas.lt. 

Kontaktai pasiteirauti: ausra@partizanas.lt.